Aktuální nabídka volných pracovních míst

Aby vše fungovalo hladce, potřebujeme Vás:

Krátce o společnosti

Stueken s.r.o. je součástí nadnárodní skupiny s mateřskou společností v Německu. V České republice působí od roku 2005 a sídlí ve vlastních prostorech v Hradci Králové na Slezském Předměstí. K původní nástrojárně přibyla roku 2008 lisovna. Výrobní i kancelářské prostory firma naposledy rozšířila více jak dvojnásobně roku 2016. Svým zaměstnancům nabízí stabilní a perspektivní zaměstnání s důrazem na dobré pracovní podmínky.

 • Pracovní doba

  Týdenní pracovní doba ve společnosti Stueken s r.o. je 37,5 hodiny ve výrobě a 38,75 hodin v administrativě. Pružná pracovní doba, konto s přesčasovými hodinami, ale i částečné úvazky dávají zaměstnancům možnost lépe vyvážit pracovní a soukromý život.

 • Home Office

  Důležitým faktorem pracovní náplně zaměstnanců je dosažení firemních cílů spíše než místo výkonu práce. Proto společnost Stueken s r.o.  práci z domova nabízí, a to především u administrativních pozic.

 • Dovolená 25 dní

  25 dní dovolené za kalendářní rok považuje společnost Stueken s.r.o. již za samozřejmost. Celozávodní dovolená je ve firmě zavedena pouze v době doplnění státních svátků, aby si zaměstnanci mohli odpočinout o prodlouženém víkendu, a mezi svátky vánočními, kdy mohou strávit čas se svými rodinami.

 • Rozvoj zaměstnanců

  Zvyšování kvalifikací zaměstnanců má ve společnosti Stueken s r.o. vysokou prioritu, neboť je kladen důraz na prvotřídní kvalitu vyrobených nástrojů a dodávaných dílů dle náročných požadavků zákazníků. Firma upřednostňuje dlouhodobé zaměstnanecké pracovní poměry s postupným upevňováním dovedností a zvyšováním kvalifikací svých zaměstnanců.

 • Bezpečné pracoviště

  Bezpečnost práce, ochranné pracovní pomůcky, ergonomie a zlepšování pracoviště zaměstnanců tvoří základ dobrých pracovních podmínek. Zaměstnanci jsou finančně motivováni nejen ke zvyšování efektivity výroby, ale i zlepšování svého pracovního prostředí.

 • Firemní stravování

  Firma poskytuje zaměstnancům stravování prakticky po celý den. V dopolední kantýně je možné si zakoupit svačiny, dotovaný oběd si vybrat ze tří jídel a odpolední hlad pomůže zahnat automat s pravidelně doplňovanými bagetami a sladkostmi.

Úspěchu dosahujeme společně

Firma Stueken s.r.o. si je vědoma toho, že zaměstnanci jsou její nejlepší investicí a zároveň i jejím kapitálem. Záleží jí na jejich spokojenosti a váží si jejich loajality. Za vše hovoří průměrná doba v zaměstnání, která ve společnosti činí téměř deset let.