STÜKEN hledá konstruktéra v Hradci Králové

Náplň práce:

  • konstruování a tvorba technické dokumentace (CAD), zpracovávání konstrukčních podkladů pro výrobu nástrojů, měřidel pro kovovýrobu
  • vedení technické dokumentace strojírenské výroby
  • posuzování technologičnosti konstrukce, volba materiálů a polotovarů pro konstruované součásti, navrhování způsobů jejich tepelného zpracování a povrchových úprav
  • pevnostní výpočty nenáročných strojních součástí a kovových konstrukcí jednoduše namáhaných
  • podílení se na nabídkových řízeních, popř. podkladů pro cenovou kalkulaci

Požadavky:

  • SŠ, VŠ vzdělání technického směru
  • orientace v technických normách a technické dokumentaci, zkušenost s konstruováním, technickým kreslením a tvorbou technické dokumentace (CAD) výhodou
  • znalost CAD programů SolidWorks, Creo nebo Pro-Engineer výhodou
  • znalost MS Office na uživatelské úrovni
  • spolehlivost, samostatnost, analyzování a řešení problémů
  • dobrá znalost AJ nebo NJ
  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • práci v prosperující společnosti
  • 5 týdnů dovolené ročně
  • výkonnostní prémii
  • 13. plat v závislosti na vývoji obchodu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • čisté a udržované pracovní prostředí
  • stravenkový paušál s možností závodního stravování

Kontakt:
Mgr. Barbora Hercíková
tel.: 493 030 164
email: hercikova.b@stueken.cz